Cennik

Oferta usług

Sklepy internetowe

Sklep internetowy

Branża e-commerce jest jedną z najszybciej rozwijających się gałęzi w internecie. Stwórz swój sklep i dotrzyj do szerokiego grona klientów.

7.000 zł Więcej
Portale internetowe

Portal internetowy

Znajdź swoją niszę i stwórz portal internetowy, który pozyska użytkowników. Możesz zarabiać na płatnych abonamentach i reklamach.

5.000 zł Więcej
Wizytówki firmowe

Strona firmowa

Profesjonalna strona firmowa, to klucz do pozyskania nowych klientów przy ograniczonych kosztach. Zadbaj o swój wizerunek w sieci.

2.000 zł Więcej
Systemy CRM

System CRM

Jeżeli prowadzisz firmę, która zarządza złożonymi relacjami z klientami, to potrzebujesz narzędzia, które pozwoli Ci nad wszystkim zapanować.

9.000 zł Więcej
Portale ogłoszeniowe

Seriws ogłoszeniowy

Stwórz miejsce, gdzie Twoi użytkownicy będą mogli sprzedawać niepotrzebne przedmioty, bądź szukać wykonawców do wykonania napraw i usług.

3.000 zł Więcej
Bazy noclegowe

Portal Turystyczny

Liczba podróży rośnie z roku na rok. Bogacące się społeczeństwo poszukuje nowych narzędzi, które znajdą dla nich miejsce na wymarzone wakacje.

4.000 zł Więcej
Katalogi firm

Katalog firm

Dziś fachowców szuka się w sieci. Najczęściej przeglądając katalogi firm, które w sposób zorganizowany przedstawiają profile wykonawców.

4.000 zł Więcej
Usługi indywiudalne

Usługa dedykowana

Jeżeli chcesz zrealizować swój niepowtarzalny pomysł, który nie mieści się w ramach innych usług, to napisz do nas. Wykonamy go dla Ciebie!

Cena indywiudalna Więcej
Pomoc techniczna

Wsparcie i administracja

Masz już serwis internetowy? Szukasz wsparcia lub pomocy technicznej? Zaopiekujemy się Twoją stroną i zadbamy o jej prawidłowe działanie.

500 zł / mc Więcej

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej
w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego